Yorgan Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Nasıl Olur ve Önemi Nedir?

Kış boyu soğuk gecelerde bizim ısınmamıza yardımcı olan battaniyeler çok fazla kullandığımız için içerisinde bir çok mikrop ve tozları barındırmaktadır. Bu tozlar gün geçtikçe bakteri oluşumuna ve çoğalmasına neden olmaktadır. Sağlıksız bir hal alan battaniyelerden bu bakterileri ancak yıkama yaparak kurtulunabilir. Aras battaniye yıkama sizleri bu dertten kolayca kurtarmaktadır. Sağlık açısından battaniyelerin yıkanması çok önemlidir. Sizlerin talep etmesi üzerine adresinizden battaniyeleriniz alınır ve fabrikamıza getirilir. Battaniyelerde bulunan lekeler yıkama işlemleri öncesi yumuşatılır ve sonra müdahale edilir. Hijyenik ortamlarda sağlığa zarar vermeyen özel şampuanlar ile son sistem otomatik makinelerle itina ile yıkanmaktadır. Battaniye yıkama işlemleri sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma olarak gerçekleşmektedir. Yıkama yapıldıktan sonra özel odalarda kurutulur ve özenle adresinize teslim edilir.

Yorgan Yıkama Nasıl Yapılır ve Niçin Önemlidir?

Yorganlar da battaniyeler gibi soğuk kış gecelerinde bizim ısınmamıza son derece yardım etmektedir. Yorganlar çok fazla kullanıldıkları için çevrede bulunan toz ve mikropları içlerinde barındırır. Aras yorgan yıkama yorganlarınızda bulunan toz ve mikropları en kısa sürede tertemiz yapar. Yorganlarınızın sağlık yönünden güven içinde kullanmak için yıkama yapılması gerekmektedir ve çok önemlidir. Yorganlarınız istekleriniz üzerine adresinizden alınır. İlk önce leke tespiti yapılır ve varsa leke yumuşatılır. Daha sonra özel şampuanlar ile sırasıyla yıkama işlemleri yapılır. Yıkanan yorganlar toz olmaması için özel odalarda itina ile kurutulur. Kuruyan yorganlarınız özenle adresinize teslim edilir.

Yorgan ve Battaniye Yıkama Fiyatları

Aras yorgan ve battaniye yıkama fiyatları belirlerken yorgan ve battaniyelerin özelliklerine, çeşitlerine göre davranmaktadır. Ancak firmamız öncelikle müşterilerimizin bütçelerine kötü şekilde etki etmeyecek en uygun ve en cazip fiyatları seçmektedir. Bizim için müşterilerimizin güveni ve memnun kalması çok önemli bir yer tutmaktadır.

  • Hızlı
  • Güvenilir
  • Temiz
Open chat